design i komercjalizacja produktu*

opis

Specjalność na kierunku towaroznawstwo

Design to pojemna i dynamiczna kategoria, wykraczająca daleko poza obszar stylu i estetyki. Jest sprzężeniem kreatywności z inżynieryjną dyscypliną, trzeźwą biznesową kalkulacją i społeczną wrażliwością. Design to skuteczne narzędzie doskonalenia wyrobów, usług i procesów, o czym przekonuje się coraz większa liczba przedsiębiorstw.

Dla studentów pragnących związać swoje plany zawodowe z nowoczesnym przemysłem bazującym na innowacjach i nowych technologiach, zmieniająca się rola i zadania designu kreuje nowe wymagania. By odnieść sukces należy zrozumieć rolę i miejsce designu w szerszym kontekście oraz wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać jego prawdziwy potencjał.

Osadzenie specjalności jej w realiach towaroznawczych umożliwia technologiczno-jakościowe spojrzenie na produkt, jego strukturę i funkcjonalność. Tak głębokie zrozumienie produktu przekłada się na przewagę konkurencyjną absolwenta na rynku pracy.

organizacja

W ramach specjalności prowadzone będą takie przedmioty jak:

  • Konsumencka ocena produktu
  • Ekonomia menedżerska
  • Zarządzanie innowacjami
  • Towaroznawstwo wyrobów
  • Bezpieczeństwo i jakość produktów
  • Projektowanie produktu


Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~N1BTtwoow  2017-06-14 09:39:48
Normally I'm against killing but this article sleuthgared my ignorance.
 
 
~9jYETGLQ7  2017-06-14 06:05:56
Greetings from Cainforlia! I’m bored at work so I decided to browse your blog on my iphone during lunch break. I really like the knowledge you provide here and can’t wait to take a look when I get home. I’m surprised at how fast your blog loaded on my phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, good blog!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl