komunikacja w biznesie (język angielski i język niemiecki)*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwent specjalności Komunikacja w biznesie, posiada wiedzę teoretyczną, praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości, problemów funkcjonowania organizacji – przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit.

W szczególności nabywa umiejętności z zakresu komunikacji w zarządzaniu oraz zarządzania w kontekście globalizacji biznesu, zarówno w podejściu metodologicznym, narzędziowym jak również. lingwistycznym (język angielski). Przedmioty specjalnościowe na specjalności Komunikacja w biznesie, są prowadzone w języku angielskim.

profil absolwenta

Absolwent będzie znał język angielski oraz potrafił posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu zarządzania, na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

Absolwenci kierunku znajdują zatrudnienie na stanowiskach operacyjnych, analitycznych, menedżerów średniego i wyższego szczebla w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, jednostkach organizacyjnych administracji europejskiej, rządowej i samorządowej, agencjach konsultingowych i instytucjach non-profit.

Absolwent specjalności jest przygotowany do podejmowania wyzwań badawczych oraz specjalistycznych tłumaczeń z zakresu zarządzania.Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl