marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwent specjalności Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem posiada wiedzę i umiejętności umożliwiające prowadzenie działalności marketingowej w strukturach organizacyjnych różnego rodzaju organizacji ze szczególnym uwzględnieniem małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz usługowych.

Absolwent potrafi badać i analizować otoczenie organizacji, wykorzystując badania marketingowe, wywiad marketingowy oraz monitoring makroskali. Jest przygotowany do przeprowadzania segmentacji rynków oraz różnicowania i pozycjonowania ofert.

Posiada umiejętności takiego kreowania produktów i usług w zakresie ich własności, cen oraz dystrybucji, aby w pełni zaspokoić potrzeby i wymagania klientów. Jest w stanie przygotowywać oraz zrealizować zintegrowane kampanie promocyjne, obejmujące reklamę, marketing bezpośredni, promocję sprzedaży i public relations. Potrafi posługiwać się nowoczesnymi metodami i technikami sprzedaży, w tym osobistej.

profil absolwenta

Absolwent dysponuje wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do właściwego zorganizowania działalności marketingowej w firmie, kontroli jej przebiegu efektów, sporządzania planów marketingowych oraz motywowania personelu marketingowego do efektywnej pracy. Docelowe miejsca pracy absolwentów stanowią stanowiska kierownicze w pionach i działach marketingu firm, jak również zarządzanie tym obszarem z pozycji właścicieli podmiotów gospodarczych.Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl