zintegrowane systemy zarządzania*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwent studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie na specjalności Zintegrowane Systemy Zarządzania zdobywa wiedzę zarówno z przedmiotów interdyscyplinarnych jak i specjalistycznych zwłaszcza w zakresie istoty i prawidłowości funkcjonowania różnego rodzaju organizacji oraz rozwiązywania różnego rodzaju problemów w nich występujących.

Studenci w zakresie specjalności Zintegrowane Systemy Zarządzania zdobywają również specjalistyczne kwalifikacje w zakresie znajomości systemowego podejścia w zarządzaniu jakością, środowiskowym oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Potrafią tworzyć i zarządzać dokumentacją systemową, umieją dokonywać analizy ryzyka w zakresie systemów zarządzania oraz posługują się narzędziami informatycznymi wspomagającymi ich wdrażanie. Rozumieją zagrożenie występujące w zarządzaniu współczesnymi organizacjami oraz ich wpływ na środowisko. Potrafią również stosować metody i techniki zarządzania jakością i bezpieczeństwem.

Absolwenci nabywają umiejętności krytycznej analizy i oceny zjawisk z zakresu zintegrowanych systemów zarządzania i ich wpływu na otoczenie gospodarcze i społeczne. W zakresie tworzenia i utrzymania zintegrowanego systemu zarządzania potrafią sprawnie posługiwać się narzędziami racy grupowej.

profil absolwenta

Absolwenci są przygotowani do obejmowania stanowisk managerów jakości, środowiska i bezpieczeństwa, konsultantów, mogą pracować w działach jakości lub w organizacjach biznesowych lub publicznych mających wdrożone zintegrowane systemy zarządzania w oparciu o normy ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001.Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl