informatyka w biznesie*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwent specjalności „Informatyka w biznesie” posiada wiedzę teoretyczną i nabyte umiejętności praktyczne do projektowania, wdrażania i stosowania szeroko rozumianej technologii informacyjnej. Przyswaja niezbędne podstawy z zakresu systemów informacyjnych.

Poznaje sposoby gromadzenia, przetwarzania i udostępniania informacji przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Swobodnie porusza się wśród zasobów informacyjnych sieci Internet oraz potrafi wykorzystać sieci rozproszone w działalności gospodarczej.Jest przygotowany do pełnienia funkcji menedżera informacji.

Kluczową umiejętnością absolwenta tej specjalności jest przygotowanie do profesjonalnego wykorzystania komputera we wspomaganiu procesów decyzyjnych w zarządzaniu i w biznesie.

profil absolwenta

Absolwent tej specjalności jest przygotowany do pracy na wyższych szczeblach kierowniczych w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych, organizacjach gospodarczych i administracji publicznej. Po odbyciu praktyki może także prowadzić firmę doradczą lub konsultingową, która oferuje usługi przedsiębiorstwom i instytucjom w zakresie projektowania i koordynacji przedsięwzięć informatycznych.

W dobie przemian gospodarczych i dużego rozkwitu nowoczesnych przedsiębiorstw absolwent tej specjalności jest poszukiwany na rynku pracy. Jest propagatorem nowoczesnego spojrzenia na wykorzystanie technologii informacyjnej nie tylko w jednostkach gospodarczych, ale także dla zaspokojenia potrzeb indywidualnych.Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl