management of innovation and business development*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność Management of Innovation and Business Development to nowatorski program kształcenia opracowany na podstawie najlepszych wzorców z USA, Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich.

Specjalność ukierunkowana jest na zarządzanie innowacjami, przedsiębiorczość, tworzenie własnej firmy i rozwijanie jej. W planie studiów ujęto  nowe, zgodne z trendami najnowszych badań naukowych i kształcenia w obszarze zarządzania, przedmioty, m.in. Business lab, przedmiot w ramach którego wykłady będą prowadzili przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces w biznesie. Uwzględniono  również zajęcia z Business writing i Academic writing, które m.in. przygotują studentów do pisania prac dyplomowych.

Nowatorskie aspekty w ramach nowej specjalności to:

  • uwzględnienie zagadnień praktycznych związanych z założeniem i prowadzeniem własnej firmy (przedmioty Business Start-Up,  Entrepreneuship in SME, Market Research),
  • zarządzanie innowacjami (Management of Innovation),
  • zarządzanie strategiczne (Future-oriented Technology Analysis, Corporate Foresight, Business Forecasting),
  • kreatywne zarządzanie (Benchmarking for Competitive Advantage, Learning Organisation and Creativity),
  • przedmioty z wykorzystaniem ICT (Computer-aided Management, Web-based Business Communication, Strategic Modelling and Business Dynamics,  Computer Tools in Financial Planning).


Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl