przedsiębiorczość i zarządzanie*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Program specjalności przygotowuje specjalistów w zakresie identyfikacji uwarunkowań przedsiębiorczości oraz zarządzania. Absolwenci osiągają wiedzę dotyczącą uwarunkowań potrzeb i aktywności człowieka oraz uwarunkowań i zasad rozwoju form indywidualnej przedsiębiorczości. Identyfikują także obszary funkcjonalne przedsiębiorstwa oraz obowiązujące w ich zakresach normy i standardy.

Ponadto, studenci uzyskują specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do rozwiązywania problemów decyzyjnych w różnych organizacjach społeczno-gospodarczych, a także do założenia i prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Nabyte umiejętności pozwalają absolwentom opisać oraz wyjaśnić funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa w mikro i makrootoczeniu społeczno-ekonomicznym. Studenci zdobywają kompetencje w postaci przedsiębiorczego myślenia i działania, sprawnego prowadzenia negocjacji oraz komunikowania się z otoczeniem i pracy zespołowej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl