rozwój potencjału społecznego*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

W ramach specjalności są kształceni ludzie energiczni, twórczy, potrafiący koordynować programy rozwojowe w organizacjach gospodarczych, wyzwalać potencjał swych środowisk, inicjować przedsięwzięcia społecznie użyteczne w różnych dziedzinach życia, a także budować firmy, zapewniając ciekawą pracę sobie i innym.

Program specjalności skoncentrowany jest na wykształceniu u studentów trzech typów kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na rynku pracy. Wśród organizatorskich znajdują się rozumienie i kształtowanie polityki społecznej, umiejętność jakościowej analizy organizacji, posługiwanie się instrumentami zarządzania kadrą. Wśród kompetencji psychospołecznych wymienić można umiejętność postępowania z ludźmi (niezależnie od granej roli), budowanie zespołów zadaniowych, rozumienie relacji władzy w firmie, kształtowanie kultury organizacji. Cenione na rynku pracy kompetencje przedsiębiorczości to inicjowanie i koordynowanie przedsięwzięć, zarządzania firmą rodzinną, zarządzania innowacjami, budowy kariery własnej i innych osób.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl