zarządzanie finansami i rachunkowość*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność zarządzanie finansami i rachunkowość pozwala na zdobycie umiejętności w zakresie finansów przedsiębiorstwa i rachunkowości przygotowując absolwenta do pracy w przedsiębiorstwach w charakterze menedżera, bankach, funduszach inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych.

W ramach specjalności realizowanych jest jedenaście przedmiotów, które ukierunkowują wiedzę studenta m.in. w zakresie: rachunkowości przedsiębiorstw, finansowania przedsiębiorstw i zarządzania projektami inwestycyjnymi, prawa gospodarczego i podatkowego, rynków i instrumentów finansowych, rynku kapitałowego i giełdy, bankowości i ubezpieczeń oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych. Ponadto profil ten pozwala studentowi kształcić określone umiejętności zarządzania finansami poprzez udział w warsztatach finansowych oraz naukę języka obcego w biznesie.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl