biznes turystyczny*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Biznes Turystyczny to specjalność, której głównym celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie studentów do zawodu menedżer turystyki. Uzyskane umiejętności pozwolą absolwentom na sprawne i efektywne zarządzanie firmą turystyczną, pozyskiwanie kontrahentów lub inwestorów nie tylko z branży turystycznej, ale również jednostek samorządowych lub innych instytucji krajowych i zagranicznych.

W trakcie nauki studenci mają możliwość uzyskania szerokiej wiedzy dotyczącej zasad funkcjonowania rynku turystycznego. Zapoznają się z zagadnieniami organizacyjnymi, finansowymi i prawnymi rozwoju turystyki.

profil absolwenta

Absolwent specjalności dysponuje wszechstronną wiedzą niezbędną w działalności w ramach szeroko rozumianej branży turystycznej. Jest przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach turystycznych, jednostkach samorządu terytorialnego, organizacjach turystycznych itd.

Zdobyta wiedza pozwala na kierowanie przedsiębiorstwem turystycznym, w tym także na założenie i prowadzenie własnej firmy. Znajomość praktyk marketingowych oraz umiejętność wykorzystania technik informacyjnych umożliwiaefektywną obsługę ruchu turystycznego i skuteczne konkurowanie na rynku usług turystycznych.Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl