marketing i logistyka*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

W trakcie studiów realizowana jest tematyka z zakresu: zarządzania organizacjami handlowymi i usługowymi oraz produkcyjnymi, nowych koncepcji oraz strategii marketingowych i handlowych, promocji sprzedaży, public relations, marketingu międzynarodowego, marketingu internetowego, marketingu społecznie odpowiedzialnego, motywowania pracowników marketingu i handlu, logistyki, logistyki międzynarodowej, rynku usług logistycznych.

profil absolwenta

Absolwenci tej specjalności będą przygotowani do podjęcia pracy we wszystkich organizacjach i na wszystkich stanowiskach dostępnych dla absolwentów tradycyjnego Zarządzania. Jednocześnie będą lepiej przygotowani w zakresie marketingu i logistyki niż absolwenci innych specjalności. W związku z tym zdecydowanie wzrosną ich szanse na zdobycie i utrzymanie atrakcyjnej pracy na stanowiskach kierowniczych i specjalistów w jednostkach organizacyjnych organizacji wytwórczych i usługowych, związanych z marketingiem, sprzedażą i logistyka a także w organizacjach sektora handlu.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl