zarządzanie międzynarodowe*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwenci tej specjalności będą przygotowani do podjęcia pracy we wszystkich organizacjach i na wszystkich stanowiskach dostępnych dla absolwentów tradycyjnego Zarządzania. Jednocześnie będą bardzo dobrze przygotowani do pracy w międzynarodowym środowisku biznesu, rozumiejąc lepiej globalne uwarunkowania działalności organizacji niż absolwenci innych specjalności. W związku z tym zdecydowanie wzrosną ich szanse na zdobycie i utrzymanie atrakcyjnej pracy na stanowiskach kierowniczych i specjalistów w organizacjach wszystkich typów, w tym szczególnie w korporacjach międzynarodowych oraz firmach krajowych zorientowanych na międzynarodowy rozwój.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~IMywevLNYn  2017-06-14 05:55:17
I mean, I think you should go nuts and wrap up a bunch of empty cardboard boxes and egg cartons. Sh82&e#17;ll have so much fun unwrapping them!!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl