space marketing*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwent kierunku Zarządzanie specjalność Space marketing posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu, opartą na gruntownych podstawach nauk matematyczno-ekonomiczno- społecznych. Posiada praktyczne umiejętności korzystania z nowoczesnych metod zarządzania oraz informatycznych systemów wspomagania menagera.

Absolwenci znają praktyczne techniki i specyfikację produktów technologii kosmicznych, efektywności wyboru i tworzenia produktu w oparciu o inżynierię wiedzy na rynku usług nowoczesnych technologii. Absolwent tej specjalności potrafi, promować i zarządzać projektami innowacyjnymi związanymi z sektorem hi-tech, produktami technologii satelitarnych, które wykorzystywane są w takich dziedzinach, jak: telekomunikacja, nawigacja, meteorologia, wojskowość, zarządzanie kryzysowe. Absolwent posiada umiejętności gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji i komunikowania się z otoczeniem. Absolwent jest przygotowany do podejmowania wyzwań badawczych oraz kontynuacji edukacji na studiach trzeciego stopnia (doktoranckich).


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl