inwestycje i nieruchomości*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność zaadresowana jest do osób posiadających analityczny umysł, potrafiących umiejętnie wnioskować i podejmować różnorodne decyzje, zwłaszcza decyzje długookresowe.

W ramach studiów studenci poznają procesy podejmowania decyzji inwestycyjnych, od momentu powstania koncepcji aż po jej realizację i wdrożenie w życie. Dowiedzą się, jakie są uwarunkowania i narzędzia wykorzystywane w tych procesach, jak rozpoznawać i mierzyć, a także zarządzać ryzykiem inwestycyjnym. Poznają najważniejsze zasady funkcjonowania rynku nieruchomości, w tym głównie obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz szacowania ich wartości.

profil absolwenta

Absolwenci powinni posiąść wiedzę przydatną w pracy zawodowej jako doradcy inwestycyjni i eksperci ds. procesów inwestycyjnych (w tym eksperci w procesie aplikacyjnym przy ubieganiu się o środki unijne) na wszystkich szczeblach zarządzania w różnego typu przedsiębiorstwach, w agencjach rynku inwestycyjnego, w jednostkach gospodarki komunalnej, w bankach, w biurach obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz w organach administracji państwowej.

Ponadto ukończenie specjalności proponującej tak bogatą ofertę kształcenia ułatwia absolwentom ubieganie się o licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości oraz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, co otwiera przed absolwentem dodatkowe szerokie możliwości zatrudnienia.

Absolwenci mają możliwość znalezienia pracy jako doradca inwestycyjny i ekspert ds. procesów inwestycyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania w różnego typu przedsiębiorstwach, w agencjach rynku inwestycyjnego, w jednostkach gospodarki komunalnej, w biurach obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz w organach administracji państwowej. Ukończenie specjalności moze ponadto ułatwić ubieganie się o licencje zawodowe w zakresie pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomościami oraz rzeczoznawcy majątkowego.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl