moduł organizacyjny*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Absolwenci modułu są przygotowywani do zajmowania stanowisk specjalistów w zakresie organizacji i zarządzania organizacjami, a także stanowisk kierowniczych średniego szczebla. W czasie studiów pozyskują niezbędną wiedzę o funkcjonowaniu organizacji i zasadach zarządzania organizacjami. Nabywają umiejętności podejmowania decyzji kierowniczych, analizy i projektowania organizacyjnego, pracy zespołowej, przewodzenia zespołami pracowników, a w szczególności zarządzania przedsiębiorstwami w konkurencyjnym otoczeniu.


organizacja

Program modułu obejmuje następujące przedmioty: metody organizacji i zarządzania, analiza i projektowanie organizacyjne, społeczna odpowiedzialność biznesu, dynamika grup w organizacji, budowa i pomiar satysfakcji klientów, budowa i pomiar satysfakcji pracowników, przedsiębiorstwo międzynarodowe, potencjał innowacyjny MSP, zarządzanie relacjami przedsiębiorstwa z otoczeniem, zarządzanie przedsiębiorstwem usługowym.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl