moduł informatyczny*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Duży nacisk jest położony na praktyczne poznanie nowoczesnych technologii informatycznych i przeważająca część zajęć jest prowadzona w laboratoriach komputerowych. Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie informatyki biznesowej w dużym stopniu podnoszą atrakcyjność potencjalnych pracowników na wszystkich szczeblach organizacyjnych we wszystkich sektorach nowoczesnej gospodarki.

Wiedza i umiejętności zdobyte w ramach modułu są szczególnie cenne dla osób, które chcą po studiach I stopnia założyć własna firmę. Umiejętność doboru i wykorzystania w niej właściwych rozwiązań informatycznych pomoże uzyskać przewagę konkurencyjną i odnieść sukces na rynku.

profil absolwenta

Absolwent modułu informatycznego oprócz wiedzy ogólnej zdobytej na kierunku zarządzanie posiada znaczny zasób wiadomości teoretycznych i praktycznych z zakresu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kształcenie w ramach modułu obejmuje m. in. metody i narzędzia biznesu elektronicznego, tworzenie firmowych serwisów internetowych, rozwiązania automatyzujące pracę biurową oraz metody i oprogramowanie statystyczne przydatne w analizie danych, np. marketingowych. Studenci zapoznają się również z funkcjonalnością typowych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~5ITpdHK68Nv  2017-06-14 09:27:00
Thanks for helping me to see things in a dieefrfnt light.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl