turystyka w biznesie międzynarodowym*

opis

Specjalność na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze

Specjalność turystyka w biznesie międzynarodowym ukierunkowana jest na dostarczenie wiedzy z zakresu turystyki w globalnej gospodarce i wykształcenie umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w przedsiębiorstwie działającym na międzynarodowym rynku turystycznym. Studenci zdobywają wiedzę dotyczącą funkcjonowania globalnego rynku turystycznego oraz umiejętności niezbędne do prowadzenia i kierowania przedsiębiorstwem działającym na międzynarodowym rynku usług turystycznych, jak również międzynarodowych organizacji i instytucji zajmujących się tego typu usługami.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności turystyka w biznesie międzynarodowym są przygotowani do pracy w przedsiębiorstwie turystycznym oferującym swoje usługi w skali międzynarodowej, instytucjach i organizacjach turystycznych. Absolwenci są w stanie stworzyć własne przedsiębiorstwo usług turystycznych, którym mogą efektywnie i sprawnie zarządzać.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl