doskonalenie procesów produkcyjnych i usługowych*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Student specjalności doskonalenie procesów produkcyjnych i usługowych zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu nauk o zarządzaniu produkcją, usługami, jakością, metod oceny oraz doskonalenia procesów z ukierunkowaniem likwidacji marnotrawstwa i zasad czystszej produkcji. Nabywa stosowną wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych systemów produkcyjnych/usługowych: system Toyoty, Poka – Yoke, ESP, QRM, LM, CPS, Kanban, CONWIP i jakościowych: według norm ISO, zasad HACCP, GMP, Six Sigma, Lean Six Sigma. Zdobyta wiedza z zakresu instrumentów oceny i doskonalenia: tradycyjne narzędzia, nowe narzędzia, cykl Deminga, Kaizen, 8D, Praktyki 5S, 5W2H, Benchmarking pozwala z powodzeniem podejmować decyzje zarządcze i operacyjne w organizacjach o różnym profilu działalności.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności doskonalenie procesów produkcyjnych i usługowych znajdują zatrudnienie na stanowiskach zarządczych i operacyjnych jako menedżerowie wyższego i średniego szczebla w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych. Zdobywają również odpowiednie umiejętności w zakresie samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl