zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Student specjalności zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy uzyskuje wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu metod analizy i oceny ryzyka zawodowego, technicznych środków bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa użytkowania maszyn, urządzeń i instalacji procesowych oraz projektowania i auditowania systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy i ochroną środowiska. Ponadto zdobywa umiejętności i kompetencje w zakresie rozpoznawania zagrożeń w miejscu pracy, szacowania ryzyka zawodowego i doboru metod jego oceny, badania wypadków przy pracy i chorób zawodowych, doboru środków ochrony osobistej i zbiorowej a także rozpoznawania zagrożeń i szacowania ryzyka w obszarze użytkowania maszyn, urządzeń i instalacji procesowych. Poznaje również podstawy prawne zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz system ochrony pracy w Polsce. 

profil absolwenta

Absolwent specjalności zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy jest przygotowany do stosowania zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce funkcjonowania małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających w różnych sektorach przemysłu.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl