zarządzanie rozwojem i konsulting*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Student specjalności zarządzanie rozwojem i konsulting zdobywa wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie sterowania zasobami materialnymi, kapitałem i zarządzania personelem, prowadzenia procesów rozwojowych produktów i organizacji oraz tworzenie i prowadzenia działalności podmiotów konsultingowych i doradczych. W szczególności jest przystosowany do projektowania, wdrażania i sterowania procesami badawczymi i projektami rozwojowymi w zakresie wyrobów, usług, technologii. 

profil absolwenta

Absolwent specjalności zarządzanie rozwojem i konsulting jest przygotowany do pracy na wyższych szczeblach kierowniczych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych oraz instytucjach budżetowych i samorządowych. Ponadto może otworzyć firmę doradczą lub konsultingową i świadczyć usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji. Jest cennym pracownikiem dla banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji finansowych oraz decydentów różnych szczebli jako ekspert oceny projektów innowacyjnych i restrukturyzacyjnych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl