gospodarowanie nieruchomościami*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Celem kształcenia studentów tej specjalności jest przygotowanie ich do podejmowania trafnych decyzji w sektorze nieruchomości. Dzięki znajomości zagadnień ekonomicznych i specyficznych rozwiązań instytucjonalno-prawnych oraz umiejętności przeprowadzania wszechstronnej analizy inwestycji - absolwenci zdobędą wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie Zarządzania nieruchomościami, wyceny oraz obsługi obrotu nieruchomościami.

Kształcenie obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem przedsięwzięciami inwestycyjnymi, funkcjonowaniem rynku nieruchomości, procesami rozwoju nieruchomości, eksploatacją zasobów mieszkaniowych i komercyjnych, wyceną i oceną nieruchomości i przedsiębiorstw oraz zarządzaniem nieruchomościami o funkcjach mieszkalnych i niemieszkalnych.

profil absolwenta

Absolwenci uzyskują kompetencje umożliwiające podjęcie zatrudnienia w jednostkach zajmujących się obsługą rynku nieruchomości oraz w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach projektowych, firmach konsultingowych, administracji państwowej i samorządowej.

Ukończenie specjalności Gospodarowanie Nieruchomościami to także najlepszy początek dla osób ceniących sobie samodzielność i rozważających wykonywanie wolnych zawodów: zarządcy nieruchomości,pośrednika w obrocie nieruchomościami i rzeczoznawcy majątkowego. Zapoczątkowana deregulacja prawna tych zawodów stanowi wielkie wyzwanie i dużą szansę na realizację przedsiębiorczych działań, podejmowanych przez absolwentów.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl