zarządzanie w kulturze, sztuce i turystyce kulturowej*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Program studiów został przygotowany specjalnie z myślą o absolwentach co najmniej pierwszego stopnia studiów na kierunkach z zakresu sztuki (np. grafiki, malarstwa, wzornictwa), kulturoznawstwa, edukacji artystycznej, ochrony dóbr kultury oraz kierunków humanistycznych i społecznych (np. psychologii, socjologii, historii, filologii polskiej), którzy w przyszłości chcieliby znaleźć zatrudnienie jako menedżerowie i animatorzy w instytucjach kultury takich jak fundacje kultury i sztuki, muzea, agencje artystyczne, teatry, oficyny wydawnicze, firmy fonograficzne, impresaria artystyczne, wydziały kultury i promocji administracji samorządowej i państwowej. I nie tylko. Na specjalność mogą również aplikować absolwenci studiów na kierunkach ekonomicznych.

profil absolwenta

Po ukończeniu tej specjalności jesteś przygotowany do prowadzenia własnej działalności biznesowej na rynku dóbr i usług kultury, a także turystyki krajoznawczej eksponującej dziedzictwo kulturowe.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl