zarządzanie finansowe*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Umiejętności, które zdobędziesz podczas studiów na specjalności Zarządzanie finansowe pozwolą Ci na dokonywanie analiz rynkowych w oparciu o sytuację finansową przedsiębiorstwa, a także na podejmowanie istotnych z punktu widzenia strategii finansowej, decyzji.

Zarządzanie finansowe jest wyjątkową specjalnością dla osób chcących podejmować decyzje oraz lubiących ryzyko finansowe. Umiejętności i zdobyta wiedza pozwolą Ci skutecznie realizować strategię finansowa oraz podejmowanie strategicznych decyzji w przedsiębiorstwach różnego typu. Studenci uczą się metod oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz identyfikowania potencjalnych zagrożeń.

profil absolwenta

Po ukończeniu studiów na specjalności Zarządzanie finansowe będziesz miał masz szerokie perspektywy zawodowe w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych, w szeroko rozumianych instytucjach finansowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych oraz konsultingowych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl