przedsiębiorczość*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Podczas studiów na specjalności Przedsiębiorczość zdobędziesz umiejętności menedżerskie pozwalające na kierowanie przedsiębiorstwem i organizacją o dowolnym profilu. Znajomość technik i umiejętności trafnego podejmowania decyzji pozwoli Ci na skuteczne wdrażanie menedżerskich pomysłów, a także na wcielanie w życie innowacyjnych pomysłów przedsiębiorczych.

Podczas studiów na specjalności Przedsiębiorczość zdobędziesz kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, wdrożenie w życie ciekawych i interesujących pomysłów, a także na wykazanie się kreatywnością i pomysłowością w interesujących projektach. Realizowane już na studiach przedsięwzięcia pozwolą zapoznać Ci się z arkanami biznesu i skutecznie realizować wyznaczone cele.

organizacja

Program studiów na tej specjalności pozwala kształtować kreatywną postawę od pomysłu na firmę aż po jej uruchomienie, finansowanie i rozwój. Nauczysz się jak kształtować własne zachowania, aby wyzwalać przedsiębiorczość oraz umiejętnie poszukiwać i wykorzystywać szanse w otoczeniu.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności Przedsiębiorczość znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach krajowych oraz międzynarodowych, a także w firmach consultingowych i doradczych. Zdobyta wiedza wyposaży go także w umiejętności, które pozwolą na zarządzanie różnego rodzaju organizacjami, a także na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~NrLHXtzU  2013-11-09 13:05:28
Thanky Thanky for all this good intormafion!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl