funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Specjalność umożliwia zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa, bez względu na przedmiot i rodzaj jego działalności, formę organizacyjno-prawną, formę własności czy też wielkość.

organizacja

Wykłady i ćwiczenia prowadzone są z takich przedmiotów jak: ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie finansami przedsiębiorstw, zarządzanie produkcją, analiza i diagnostyka ekonomiczna przedsiębiorstw, gospodarowanie kapitałem w przedsiębiorstwie, efektywność przedsięwzięć inwestycyjnych, systemy motywacyjne i polityka kadrowa w przedsiębiorstwie, programowanie rozwoju przedsiębiorstwa, procesy innowacyjne w przedsiębiorstwie, metody wyceny przedsiębiorstw, controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem, przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym, związki integracyjne przedsiębiorstw, ochrona środowiska w przedsiębiorstwie.

profil absolwenta

Absolwenci posiadają znajomość procesów funkcjonowania przedsiębiorstw w gospodarce rynkowej, zasad gospodarowania jego kapitałem finansowym, rzeczowym i ludzkim, rodzajów i zakresu współdziałania przedsiębiorstwa z innymi podmiotami gospodarczymi, samorządem terytorialnym i administracją centralną, a także umiejętność samodzielnego dokonywania analiz i ocen wyników działalności gospodarczej przedsiębiorstw.

Absolwenci są przygotowani do obejmowania stanowisk menedżerskich i doradczych zarówno w przedsiębiorstwach jak i innych organizacjach z nimi współpracujących oraz w firmach konsultingowych.
Perspektywy zawodowe

Absolwenci tej specjalności są poszukiwani zarówno przez przedsiębiorstwa już funkcjonujące jak i przedsiębiorstwa przekształcone i nowo tworzone, ich zgrupowania, instytucje finansowe i bankowe, firmy konsultingowe.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~R7uRP9hIV  2013-11-09 13:25:16
Bonjour my friend!Loved the viedos bc I feel like you are talking to me and are not so far away. So excited for your vacation and wish I could jump some trains with you ahhhh for our old times again!! Love you and continue to pray for you! Miss you mucho!Love,Christy
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl