zarządzanie biznesem*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Celem studiów na specjalności Zarządzanie biznesem (studia dla nieekonomistów) jest kształcenie studentów w zakresie menedżerskiego podejścia do kreowania i wzmacniania postaw przedsiębiorczych oraz przygotowanie studentów do założenia, prowadzenia, rozwijania własnej działalności gospodarczej, jak również tworzenia lub współtworzenia przedsiębiorstw na bazie komercjalizacji pomysłów.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności Zarządzanie biznesem (studia dla nieekonomistów) będą przygotowani do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności biznesowej, do pełnienia funkcji menedżerskich w małych i średnich przedsiębiorstwach, w szczególności takich, które powstają na bazie innowacyjnych pomysłów; koordynowania lub zarządzania projektami związanymi z komercjalizacją nowych rozwiązań.
Specjalność jest adresowana do osób, które ukończyły studia I stopnia na kierunku innym niż kierunki ekonomiczne (np. kierunki inżynieryjne i techniczne, ścisłe i przyrodnicze, medyczne, filologiczne i inne).

W ramach toku studiów zostanie podjęta współpraca z centrami transferu technologii, inkubatorami przedsiębiorczości i innymi instytucjami wspierającymi przedsiębiorczość oraz praktykami prowadzącymi własne przedsiębiorstwa.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl