zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Celem studiów na specjalności Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa jest kształcenie kandydatów na menedżerów średniego i wyższego szczebla polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw. Zajęcia na specjalności realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych, w tym również symulacji komputerowych oraz konwersatoriów prowadzonych wspólnie z menedżerami przedsiębiorstw.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa będą przygotowani do pełnienia funkcji kierowniczych w przedsiębiorstwach, pracy na stanowiskach wspierających szczebel kierowniczy w przygotowaniu analiz potrzebnych do podjęcia właściwych decyzji związanych z rozwojem przedsiębiorstwa i kreowaniem jego wartości. Studia na specjalności przygotowują również do pracy w firmach konsultingowych zajmujących się doradztwem strategicznym i analizami w biznesie.

Specjalność jest także zaprojektowana z myślą o osobach które zamierzają kierować własnymi przedsiębiorstwami albo przedsiębiorstwami rodzinnymi i poszukują wzorców tworzenia trwałej przewagi konkurencyjnej na rynkach krajowych oraz międzynarodowych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl