zarządzanie publiczne*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Celem studiów na specjalności Zarządzanie publiczne jest kształcenie menedżerów/doradców/konsultantów dla potrzeb organizacji sektora publicznego, społecznego i non-profit z położeniem nacisku na dostarczenie wiedzy eksperckiej w dziedzinie zarządzania w szeroko rozumianym sektorze publicznym.

Ważnym elementem studiów jest wykształcenie profesjonalnych umiejętności wykorzystujących interdyscyplinarną wiedzę z zakresu zarządzania publicznego, zarówno w odniesieniu do wewnętrznych uwarunkowań działania sektora publicznego, jak i w relacjach z jego otoczeniem w kontekście krajowym i międzynarodowym. Zajęcia wyposażą studenta w kompetencje niezbędne do budowania zorientowanej na sukces ścieżki kariery w sferze administracji publicznej, m.in. poprzez ciągłe rozwijanie własnego kapitału intelektualnego.


profil absolwenta

Absolwenci specjalności Zarządzanie publiczne będą przygotowani do pełnienia funkcji zarządczych w administracji publicznej: rządowej i samorządowej oraz w jej jednostkach organizacyjnych. Uzyskana w trakcie studiów wiedza może być również przydatna w pełnieniu mandatów politycznych w administracji publicznej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►



Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~yzoJPAmqN  2017-06-14 08:52:18
Wrocilam. Sluchajcie, wybaczcie wczorajsze milczenie, dzisiaj umawiamy sie na wieczor i stawiam i szklo rozkladam, musze sie Wam jakos za zyczenia odUdoieczyc!wsciskzw moc :)
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl