marketing*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Celem studiów na specjalności Marketing jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów w sferze zarządzania działaniami marketingowymi i sprzedażowymi.

Specjalność Marketing dostarcza wiedzy na poziomie zaawansowanym z zakresu marketingu, sprzedaży, badań rynku, PR, komunikacji marketingowej, reklamy itp. Ponadto buduje umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii we współczesnym biznesie, a w szczególności prowadzeniu działań ze sfery e-commerce. Zamierzeniem kształcenia w ramach tej specjalności jest kreowanie zdolności wielopłaszczyznowego spojrzenia na procesy rynkowe oraz umiejętności zastosowania wiedzy z różnych obszarów do rozwiązywania problemów marketingowych na poziomie teorii, jak i praktyki.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności Marketing znajdą zatrudnienie na średnich i wyższych szczeblach organizacji w obszarze działań rynkowych: marketingu, relacji z inwestorami, PR, zarządzania marką, badań i analizy rynku, category management, key account management.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl