zarządzanie przemysłowymi systemami energetycznymi*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Specjalność zarządzanie przemysłowymi systemami energetycznymi ma charakter interdyscyplinarny. Bazując na wiedzy ogólnej z matematyki, fizyki, informatyki, łączy przygotowanie inżynierskie z dziedziny mechanika i budowa maszyn z przygotowaniem w zakresie ekonomii, organizacji i zarządzania, marketingu, prawa i finansów.

Absolwenci tej specjalności posiadają wiedzę merytoryczną z zakresu metod matematycznych, informatyki stosowanej, grafiki inżynierskiej, komputerowego wspomagania prac inżynierskich, a także wiedzę inżynierską z zakresu budowy maszyn i urządzeń stosowanych w systemach energetycznych. Są przygotowani do zarządzania eksploatacją systemów energetycznych, oceny ich stanu technicznego, oraz kierowania procesami napraw. Umiejętności te są poszerzone odpowiednią wiedzą menedżerską dającą przygotowanie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, jakością i bezpieczeństwem, finansami i rachunkowością oraz efektywnym zarządzaniem personelem.

profil absolwenta

Absolwenci są przygotowani do pracy w przedsiębiorstwach eksploatujących systemy energetyczne, jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się projektowaniem tych systemów oraz w jednostkach gospodarczych i administracyjnych, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~DZiSUht6K  2017-06-14 09:10:52
Good points all around. Truly apiprceated.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl