międzynarodowe stosunki ekonomiczne i problemy globalne*

opis

Specjalność na kierunku ekonomia.

Specjalność międzynarodowe stosunki ekonomiczne i problemy globalne pozwoli poznać świat dyplomacji, funkcjonowania korporacji i organizacji międzynarodowych. Dzięki niej można zdobyć interdyscyplinarną wiedzę dotyczącą tego co się aktualnie dzieje w gospodarce światowej.

profil absolwenta

Po ukończeniu tej specjalności absolwent może pracować w instytucjach i organizacjach zajmujących się problematyką integracji z Unią Europejską, w wyspecjalizowanych organizacjach międzynarodowych, instytucjach publicznych i jednostkach badawczych poszukujących specjalistów z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl