projektowanie i doskonalenie organizacji*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie.

Celem studiów na specjalności Projektowanie i doskonalenie organizacji, jest przekazanie kompleksowej wiedzy teoretycznej na temat organizacji, jej elementów składowych oraz zależności między nimi, a także wykształcenie umiejętności wykorzystywania tej wiedzy w praktyce zarządzania.

profil absolwenta

Na specjalności realizowane będą treści przygotowujące absolwenta do analizy i diagnozy organizacji, projektowania działań mających na celu jej doskonalenie, koordynacji czynności przebiegających w organizacji, sprawdzania zgodności działania z procedurami, analizy ich poprawności i adekwatności do założonych celów, reorganizacji działania, wdrażania zmian organizacyjnych, przeciwdziałania dysfunkcjom i patologiom, modelowania warunków pracy zgodnie z zasadami higieny pracy i w trosce o jakość życia.

Absolwenci tej specjalności znajdą zatrudnienie na stanowisku specjalisty, doradcy lub konsultanta. Będą przygotowani do pracy na samodzielnym stanowisku lub w charakterze członka zespołu.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl