informatyka w logistyce*

opis

Specjalność na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Student specjalności informatyka w logistyce posiada niezbędną wiedzę z zakresu funkcjonowania technologii informacyjnych oraz umiejętności analizy, projektowania i implementacji systemów informatycznych wspomagających systemy produkcyjne oraz zarządzanie w obszarze TSL (transport-spedycja-logistyka). Posiada również wiedzę z zakresu modelowania i symulacji systemów logistycznych, w tym systemów logistyki miejskiej.

 

profil absolwenta

Absolwent tej specjalności jest przygotowany do wdrażania i eksploatacji systemów informatycznych wspomagających przepływ informacji w logistyce i transporcie. Kwalifikacje absolwenta predestynują go do pełnienia funkcji kierowniczych w zespołach projektowo-wdrożeniowych i nadzorowania procesów implementacji nowoczesnych rozwiązań informatycznych w przemyśle i transporcie. Wiedza i umiejętności pozyskane podczas studiów umożliwiają nadzorowanie funkcjonowania działów IT w przedsiębiorstwach produkcyjnych.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl