finanse i ubezpieczenia*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Absolwenci specjalności finanse i ubezpieczenia zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania finansami, analizy kosztów, analizy i interpretacji wyników finansowych przedsiębiorstwa, sporządzania biznesplanu. Ponadto program studiów przygotowuje do efektywnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa przy jednoczesnej analizie otoczenia. Dodatkowo pozwala zaznajomić sie z najnowocześniejszymi, unikatowymi na polskim rynku narzędziami zwiększającymi efektywność zakładów ubezpieczeniowych.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności wyposażeni będą w wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne pozwalające na rozpoczęcie pracy i rozwój kariery w zawodzie doradcy finansowego, agenta ubezpieczeniowego, niezależnego doradcy ubezpieczeniowego i innych pokrewnych związanych z doradztwem finansowym. Ponadto absolwenci mają możliwość uzyskania zatrudnienia na stanowiskach związanych z księgowością i finansami w różnych przedsiębiorstwach jako: analitycy finansowi, asystenci doradców inwestycyjnych oraz menadżerowie. Ukończenie studiów daje kwalifikacje do podjęcia samodzielnej pracy w sektorze ubezpieczeń a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl