zabezpieczenie społeczne*

opis

Specjalność na kierunku finanse i rachunkowość.

Na specjalności zabezpieczenia społeczne, program studiów łączy wiedzę z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych, ubezpieczeń i składek oraz orzecznictwa lekarskiego i prawa zasiłkowego. Studia są przeznaczone zarówno dla osób już pracujących, jak i osób zamierzających podjąć pracę w zakresie zabezpieczeń społecznych.

profil absolwenta

Specjalność ta ma na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników zakładów ubezpieczeń społecznych, urzędów pracy, otwartych funduszy emerytalnych, pośredników ubezpieczeniowych, a także osób starających się o zatrudnienie w sektorze ubezpieczeniowym.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl