ekonomia zatrudnienia i bezrobocia*

opis

Specjalność na kierunku ekonomia.

Specjalność przygotowuje absolwentów do sprostania coraz większym wymogom stawianym ekonomistom zatrudnianym w instytucjach i organizacjach gospodarczych na stanowiskach kierowniczych.

profil absolwenta

Absolwenci specjalności "Ekonomia zatrudnienia i bezrobocia" będą posiadać szczególne kompetencje do podjęcia pracy na stanowiskach: ekspertów, doradców i konsultantów w dziedzinie zatrudnienia, a także specjalistów w zakresie diagnozowania i prognozowania zjawisk występujących na rynku pracy. Będą oni przygotowani do pracy w agendach ds. zatrudnienia Unii Europejskiej, w urzędach pracy wszystkich szczebli, w firmach konsultingowych, w organizacjach pozarządowych, w jednostkach centralnych oraz terenowych administracji publicznej.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~mhJYpRbf  2017-06-14 09:17:57
Shoot, so that's that one suoppses.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść

wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl