Studia z psychologii jako lekarstwo na dzisiejsze, trudne czasy?

Po maturze, czas na studia!

Ogłoszono już wyniki matur. Uczelniane biura rekrutacji przeżywają prawdziwe oblężenie, a przed kandydatami trudna decyzja. Ci, którzy postawią na zdobywanie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa mogą liczyć na atrakcyjne zniżki, w tym możliwość studiowania drugiego kierunku za 0 zł, oszczędzając nawet 13 000 zł!

Z okazji jubileuszu 10 – lecia, uroczyście świętowanego w tym roku przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa, można skorzystać ze specjalnej promocji i studiować drugi kierunek lub specjalność za 0 zł. Korzyści jest wiele - można w trzy lata zdobyć dwa dyplomy, płacąc jedno czesne. Oszczędza się tutaj nie tylko pieniądze, ale również czas, gdyż drugi kierunek/specjalność można zrealizować w trakcie jednych studiów. Ponadto – drugi, bezpłatny kierunek można wybrać z oferty dowolnego wydziału Uczelni - niezależnie od miasta, w którym studiuje się kierunek podstawowy (Poznań, Gdańsk, Gliwice, Bartoszyce, Giżycko).

Edukacyjna nowość w Poznaniu

Bezpieczeństwo zdrowotne Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomiła jako pierwsza w Polsce, otwierając przed kandydatami innowacyjne możliwości rozwoju i perspektywy ciekawej pracy w wielu sektorach, odpowiedzialnych za poczucie bezpieczeństwa najcenniejszej wartości każdego człowieka. Nadal pozostaje jedyną Uczelnią w Polsce, oferującą studia na tym kierunku na poziomie licencjatu. Co więcej, bezpieczeństwo zdrowotne można studiować już nie tylko w poznańskiej siedzibie, ale również w najmłodszym wydziale Uczelni – w Giżycku na Mazurach. Kandydaci mają do wyboru wiele atrakcyjnych specjalności, konsultowanych z pracodawcami regionu oraz adekwatnych do strategii rozwoju województw, w jakich zlokalizowany jest wydział. Do wyboru pozostaje m.in. agrobiznes w turystyce i wypoczynku, bezpieczeństwo ekologiczne i eko-energetyka, bezpieczeństwo żywności i w żywieniu, BHP i ochrona p. poż. w zakładzie pracy, coaching i zarządzanie sekretariatem w placówkach zdrowia, edukacja zdrowotna i gerontologia, kosmetologia i doradztwo osobiste, odnowa biologiczna, ratownictwo medyczne, terapia zajęciowa, trening personalny z psychodietetyką, zarządzanie jakością w szpitalach i hotelach. Oferta specjalności została tak zaprojektowana, by nie tylko podążać za zmieniającym się rynkiem pracy, ale by wyprzedzać oczekiwania tegoż rynku.

Najtańsze studia na Psychologii

Nowością w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa jest również psychologia. Kształcenie na tym kierunku prowadzą wydziały w: Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach i niebawem w kolejnych lokalizacjach WSB. Tym samym Uczelnia dołączyła do prestiżowego grona akademickiego, oferującego studia na psychologii na poziomie 3-letniego licencjatu (obecnie tylko kilka Uczelni w Polsce daje taką możliwość). Kandydatów, jak magnez, przyciąga też atrakcyjne czesne – tj. 360 zł/m-c na studiach niestacjonarnych i 400 zł/m-c na studiach stacjonarnych – to najniższe czesne na tym kierunku spośród wszystkich Uczelni prowadzących studia na psychologii w obrębie województwa, w jakim funkcjonuje wydział WSB. Kandydaci mają do wyboru wiele ciekawych specjalności: psychologię dialogu międzykulturowego, psychologię dowodzenia i pola walki, psychologię i nowe technologie, psychologię kryminalistyczno – śledczą, psychologię marketingu politycznego, psychologię mediacji i negocjacji, psychologię sieci i e-commerce, psychologię służb mundurowych, psychologię sytuacji kryzysowych czy psychologię w biznesie i zarządzaniu oraz zoopsychologię.

Rekrutacja trwa!

Osoby zainteresowane studiami w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa mogą składać swoje dokumenty w Biurach Rekrutacji działających w Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach, Bartoszycach, Giżycku i Jaworznie. Nabór trwa do 30 września 2015 roku. Warto się jednak pospieszyć, gdyż o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej: www.wsb.net.pl

 


Artykuł sponsorowany
wyszukiwarka kierunków,wyszukiwarka studiów,wyszukiwarka kierunków studiów,wyszukiwarka uczelni,wyszukiwanie studiów,jakie studia,wyszukiwanie po przedmiotach maturalnych,co zdawać na maturze,kierunki studiów matura,matura,matura 2010,matura 2011,matura próbna,egzamin maturalny,przedmioty maturalne, matura z matematyki,studia,studiować,studia dzienne,studia zaoczne,uczelnie,uczelnie wyższe,szkoły wyższe,uniwersytet,uniwersytety,politechnika,studia prawnicze,medycyna,farmacja,studia psychologia

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl